Bedrijf

Over ons

Theo Faassen Transport N.V. werd ruim veertig jaar geleden   opgericht en was oorspronkelijk gespecialiseerd in het transport van caravans en boten. De werkzaamheden hebben zich gedurende de jaren  uitgebreid naar het vervoer van campers, stawagens, auto’s, tractoren, landbouwmachines etc. door geheel Europa. Theo Faassen Transport is uitgegroeid tot een internationale onderneming met een degelijke basis en een gezonde toekomst.

Al onze kennis en ervaring worden gebruikt om onze klanten maatwerk te bieden met focus op langdurige samenwerking. Veiligheid en duurzaamheid hebben onze voortdurende aandacht. Wij streven naar constante kwaliteit en continue verbetering door te investeren in onze medewerkers, technologie en materieel.

Locatie

Gevestigd in Europees logistiek knooppunt Venlo (NL)  ligt Theo Faassen Transport N.V. zeer centraal ten opzichte van de grote afzetmarkten. De ligging is strategisch nabij de Duitse en Belgische grens, met directe toegang tot de autosnelwegen, goede bereikbaarheid van de Noordzeehavens en geheel Europa.

Vacatures

Theo Faassen Transport N.V.

is een sterk groeiend internationaal transportbedrijf gespecialiseerd in exceptioneel transport door geheel Europa. Het wagenpark bestaat uit 85 combinaties.

Voor onze werkplaats zoeken wij op korte termijn een fulltime:

Chef werkplaats

De functie-omschrijving
• Aansturing en planning van de werkplaats
• Aannemen en plannen reparaties / APK-keuringen
• Controle op o.a. uren, facturatie onderdelen, voorraadbeheer …etc.
• Inkoop/bestellingen plaatsen
• Contactpersoon tussen chauffeurs en garagepersoneel

Functie-eisen:
• Ervaring werkplaatsadministratie
• Affiniteit met transport
• Kennis van Duits en Engels in woord en geschrift
• Ervaring in soortgelijke functie is een pre

Uw brief met curriculum vitae per post sturen of mailen naar:

e-mail : j.joosten@faassen.net
tel.: 077-3216221

Theo Faassen Transport N.V.
Van Coehoornstraat 18
5916 PH Venlo

www.faassen.net #TFT #vacature
... Bekijk meerBekijk minder

2 maanden geleden

Afdelingen Theo Faassen Transport N.V.

Algemene informatie

T: +31 (0)77-3216210

Paul Eijdenberg

Caravans, campers en exceptioneel transport
p.eijdenberg@faassen.net
+31 (0)77 3216216

Eric Koops

Machines en exceptioneel transport
e.koops@faassen.net
+ 31 (0)77 3216213

Aart-Jan den Boer

Auto- en trucktransport
aj@faassen.net
+31 (0)77 3216226

Bram Aarts

Autotransport
b.aarts@faassen.net
+31 (0)77 3216223

John Joosten

Algemeen
j.joosten@faassen.net
+31 (0)77 3216221

Jeroen Verlinden

Hoofd Administratie
j.verlinden@faassen.net
+31 (0)77 3216211

Elles Peijnenburg

Debiteurenadministratie
e.peijnenburg@faassen.net
+31 (0)77 3216218

Angelina Stegman

Secretariaat
a.stegman@faassen.net
+31 (0)77 3216215

Floor Kropfeld

Crediteurenadministratie
f.kropfeld@faassen.net
+31 (0)77 3216212

Selma Kropfeld

Schadeafhandeling
s.kropfeld@faassen.net
+31(0)77 3216224

Gertie Geurts

Loonadministratie
g.geurts@faassen.net
+31 (0)77 3216214

Richard van den Eijnden

Chef werkplaats
r.vandeneijnden@faassen.net
+31 (0)77 3216222

 

Adres